Kontakta PJ Bygg Bohuslän och Trestad


Per Jacobsson Byggnads AB

Org.nr 556198-4898

tel 0304-67 85 60
e-post info@pjbygg.se

Besöks- & postadress
Svanvik 232
471 72 Hjälteby

Leverantörer
Visa information till leverantörer

Arbetschef

Elena Carlsson
tel 070-795 28 38
elena.carlsson@pjbygg.se

Tobias Eklund
tel 0736-22 10 23
tobias.eklund@pjbygg.se

Entreprenadingenjör

Linnea Thörn
tel 0790-75 00 65
linnea.thorn@pjbygg.se

Ekonomiansvarig

Ingrid Sjösten
tel 070-381 51 52
ingrid.sjosten@pjbygg.se

Löner & administration

Ulrika Caspersson
tel 0768-00 21 33
ulrika.caspersson@pjbygg.se

Personal

Emelie Nordgill
tel 0704-19 94 95
emelie.nordgill@pjbygg.se

KMA/Centrala inköp

Anders Johansson
0703-26 13 56
anders.johansson@pjbygg.se

Kalkyl

Patrik Andersson
tel 0790-79 70 65
patrik.andersson@pjbygg.se

Andreas Malm
tel 0700-91 04 57
andreas.malm@pjbygg.se

Eftermarknad

Jimmy Olsson
tel 0760-59 35 36
jimmy.olsson@pjbygg.se

VD/Arbetschef

Mikael Johansson
tel 070-619 70 65
mikael.johansson@pjbygg.se

Kontakta PJ Bygg Göteborg


Per Jacobsson Bygg i Göteborg AB

Org.nr 559151-2115

tel 0304-67 85 60
e-post infogbg@pjbygg.se

Besöksadress
Johannefredsgatan 4
431 53 Mölndal

Leverantörer
Visa information till leverantörer

Projektutveckling / Förtroendeentreprenader

Lars Wennerlöf
tel 070-666 40 65
lars.wennerlof@pjbygg.se

Ekonomi

Maria Fredholm
tel 070-340 63 32
Skicka e-post

Projektchef

Magnus Roland-Molin
tel 072-009 50 65
magnus.roland@pjbygg.se

Projektchef

Peter Holmner
tel 070-007 90 65
peter.holmner@pjbygg.se